Katarzyna Patyk — Proporcja

Katarzyna Patyk

Mgr Dietetyki

Dyplom dietetyka otrzymała na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Studia magisterskie postanowiła kontynuować na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pani Katarzyna jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, aby poszerzać swoje kwalifikacje uczestniczy w  konferencjach i szkoleniach poświęconych tematyce zdrowia. Jest również autorką artykułów dla portalu dietetycy.org.pl. Prowadzi  warsztaty tematyczne z zakresu zdrowego odżywiania w przedszkolach, szkołach i na Uniwersytetach III Wieku.

Posiada czteroletnie doświadczenie w pracy z pacjentem, które zdobyła w czasie praktyk studenckich na różnych oddziałach szpitalnych, ZOL-u, poradniach specjalistycznych, przedszkolu, restauracji.

W szczególności interesuje się tematyka  żywienia klinicznego, dzieci oraz kobiet ciężarnych i karmiących.

W pracy podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, skutecznie motywuje do wprowadzania zmian, uczy, że nawet mały sukces powinien cieszyć. Małymi kroczkami, ale w przód, osiągnięcie celu zawsze jest możliwe.

Od czasu studiów przyświeca mi myśl Hipokratesa : „Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” i ta myśl towarzyszy mojej pracy.

 

Dyplomy i certyfikaty: